skip to content

Čo nám prinesie rok Kovového Byvola 2021 z pohľadu Feng šuej v priestore? - online workshop

3.2.2021 o 17.08 hod. (platí pre naše územie) začína nový solárny rok a do našich príbytkov a firemných priestorov vstupujú nové ročné vplyvy. Na workshope si o ich kvalitách povieme a dozviete sa ako ich ošetriť alebo aktivovať.

  • V akom rozložení zavítali nebeské vplyvy do našich príbytkov ?
  • Kde v priestore sa usídlil tento rok Veľkovojvoda Jupiter a čo s tým ?
  • Kde sa usídlila hviezda kariéry, prominentná a finančná hviezda a ako to viem využiť?
  • Ktoré z nebeských vplyvov a ako ovplyvnia moje životné oblasti: zdravie, kariéru, vzťahy, investície, deti, spoločenský život ?
  • Ako sa bude mať každé Ming gua v jednotlivých palácoch?
  • Na čo sa môžeme pripraviť v roku 2021 a čo robiť, aby sme z neho vyťažili čo najviac ?
  • Čo nerobiť v roku Kovového Byvola v príbytkoch, aby sme si niečo nepokazili ?

 

Môžete sa tešiť na 3 hodiny informácií, samozrejme rozdelených na kratšie časti. Video si môžete pozrieť TU

Cena záznamu workshopu je 21,- €, ak si ho prosíte, záväzne si ho môžete objednať  vyplnením objednávkového formulára. Pracovať s ním môžete, kedykoľvek, keď Vám to bude vyhovovať.

Ako bonus môžete dostať kalendár Silové miesta Slovenska 2021 alebo Diár almanach feng šuej 2021 za polovičnú cenu. Pôvodná cena je 10,80 a teraz 5,40 € :).

Na workshope pracujeme aj prakticky, tak si pripravte pôdorys svojho bytu / domu / firemného priestoru, do ktorého si môžete kresliť a robiť poznámky,  s presným zameraním severu. Sever zamerajte kompasom, mobilnou aplikáciou kompasu v mobile alebo pomocou Google máp. Na workshope si povieme ako to urobiť. Pripravte si tiež pravítko a písacie potreby, aby ste si vo svojom pôdoryse mohli všetko vyznačiť.